e-mailadressen/telefoonnummers:
grachtennegenplus@gmail.com correspondentie-adres Grachten9+
r.oostra@amsterdam.nl Rinke Oostra, contactpersoon gemeente
peter.pisano@politie.nl Peter Pisano, buurtregisseur, politie Lijnbaansgracht,
0900-8844
WhatsApp: meldpunt gemeente Amsterdam 06 44440655

stadsdeel centrum
algemeen e-mailadres: stadsdeel@centrum.amsterdam.nl
(ervaring: reactie kan vrij lang duren, omdat betreffende verantwoordelijke bij het onderwerp gezocht moet worden)

bestuur stadsdeelcommissieleden Centrum West:
Noah Zee­ven­hooven Groen­Links n.zeevenhooven@amsterdam.nl
Elmar Jansen GroenLinks (duoraadslid)  elmar@elmarjansen.nl
Debbie van Veen D66 d.van.veen@amsterdam.nl
Julia van Proosdij PvdA j.van.proosdij@amsterdam.nl
Bas van der San­de VVD b.van.der.sande@amsterdam.nl

dagelijks bestuur Centrum
Mascha ten Bruggencate D66 (voorzitter) m.Ten.bruggencate@amsterdam.nl
Micha Mos Groen Links M.Mos@amsterdam.nl
Ilse Griek Groen Links i.griek@amsterdam.nl

websites:
Amsterdam.nl voor het melden van problemen in de openbare ruimte (7 categorieën)
Loket Amsterdam: formulier voor vragen, meldingen en klachten
Stadsdorp Grachten en Straatjes
Brug 9-buurt (Torensluis/Multatuli)
Gemeente Amsterdam en onze buurt
VVAB, Vereniging Vrienden van de Amsterdamse Binnenstad
Amsterdam Centraal, onafhankelijke opinie- en discussiesite 
Amsterdam in Progress
Wij-Amsterdam, federatie samenwerkende bewonersorganisaties
Wijkcentrum d'Oude Stadt, centrum voor informatie en burgerparticipatie